urmia-fa2 about-fa vision1fa

شرکتهای پخش

  

شرکت پخش البرز (سهامي خاص) وابسته به شرکت سرمايه گذاري البرز، از بزرگترين، معتبرترين و خوشنام ترين شرکت هاي تامين، توزيع و پخش سراسري کالا و دارو در کشور مي باشد. اين شرکت با چهار دهه سابقه از سال 1353 با تهيه و توزيع مهمترين و عمده ترين کالاهاي مورد نياز خانواده هاي ايراني و توزيع سراسري محصولات به تمامي نقاط ميهن، افتخار خدمت رساني به هموطنان گرامي را داشته است. اين شرکت از قديمي ترين شرکتهاي پخش کالا و دارو در ايران است که هم اکنون با استفاده از بهترين و مدرن ترين امکانات حمل و نقل، توزيع و پخش سراسري، نقشي بسيار مهم و حياتي در توزيع انواع محصولات غذايي و دارويي مورد نياز خانوارهاي کشور ايفا مي نمايد.

حوزه های پخش این شرکت به شرح ذیل میباشد:

تهران شرق ، تهران غرب ، تهران جنوب ، کرج ، بابل ، همدان ، قم ، اراک ، تبریز ، اردبیل ، رشت ، مشهد ، گناباد ، گرگان ، ارومیه ، تنکابن ، کرمان ، شیراز ، اصفهان ، یزد ، قزوین ، زنجان ، سمنان ، کرمانشاه ، سنندج ، زاهدان ، بندر عباس و اهواز.

 

 


 

شرکت پرنیان مهیار در دی ماه سال 1375 در راستاي اهداف اصلي و نيز اصوي اعتفادي و مطالعات و تحقيقات مداوم در سطح بازار داخلي ،ضمن برخورداری از حدود بیش از نیم قرن تجربه مدیران موسس خود , تاسیس شده است . شرکت در فاز اول برنامه های طرح و توسعه خود را با احداث مراکز توزیع و فروش در استانهای مختلف کشور به اتمام رسانید و در حال حاضر با دردست داشتن 20 مرکز توزیع و فروش به بیش از 40000 مشتری توانسته است علیرغم تنوع محصولات و پراکندگی جمعیت در كشور عزيزمان ایران , عرضه و توزیع محصولات غذایی گروه تولیدی مهرام را به طور انحصاری و خاص و سایر تولیدکنندگان نام آور کشور را با استفاده از پیشرفته ترین سیستمهای مکانیزه ، ناوگان مجهز حمل و نقل ، پرسنل کارآمد و دلسوز با نظمی خاص در سطح مغازه داران , سوپرمارکتها , تعاونیهای مصرف , فروشگاههای زنجیره ای , رستورانها و ... به انجام رساند .

این شرکت با اخذ گواهینامه بین المللی استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001 : 2000) از شرکت RWTUV آلمان که همه ساله در ممیزیها ، این گواهینامه تمدید شده است , فصلی دیگر در اجرای خط مشی شرکت در راستای توسعه مشتریان و افزایش سطح رضایتمندی آنان بوجود آورده است و با ارتقا سطح آموزش کارکنان به ابداعات و نوآوري هاي مورد نياز ، جهت افزايش بهره وري سازمان، گشوده است.

حوزه های پخش این شرکت به شرح ذیل میباشد:

تهران غرب ، تهران شرق ، کرج ، همدان ، قزوین ، کرمانشاه ، مازندران ، گیلان ، اصفهان ، قم ، آذربایجان ، ارومیه ، خراسان ، خوزستان ، فارس ، کرمان و بندر عباس.